Jak zviditelnit podaný inzerát

U již podaného inzerátu máte stále možnost objednat si jeho zviditelnění. Můžete využít například některou z následujících možností:

služba TOP

Pomocí TOPky posunete inzerát směrem nahoru ve výpisu inzerátů v rubrice. Každá TOPka posouvá inzerát o 7 dnů dopředu. Využití služby TOP neprodlužuje dobu platnosti inzerátu.

Službu TOP můžete objednat dvěma způsoby:

a) vytvořením běžné objednávky – levnější varianta (ceny od 30 Kč vč. DPH ),

b) posláním TOP SMS – dražší varianta (ceny od 50 Kč vč. DPH).

VIP inzerát na 1 týden

Inzerát vložíme na týden do VIP pozic,  které jsou v rubrikách zobrazovány přednostně. Umístění ve VIP pozicích výrazně zvyšuje počet zobrazení inzerátu. Ceny od 230 Kč vč. DPH.

Zviditelnění inzerátu v sekci na 1 týden

Inzerát vložíme na týden do reklamní pozice “náš TIP” na hlavní straně serveru, hlavní straně sekce a ve všech jejich rubrikách. Tyto pozice jsou velmi dobře viditelné a umožňují dostat váš inzerát mezi mnohem větší počet lidí. Ceny od 490 Kč vč. DPH.

Zviditelnění inzerátu na celém serveru na 1 týden

Inzerát vložíme na týden do reklamní pozice “náš TIP” na hlavní straně serveru, do všech našich inzertních sekcí a jejich rubrik (mimo sekci Erotika). Tyto pozice jsou velmi dobře viditelné a umožňují dostat váš inzerát mezi maximální možný počet případných zájemců. Cena 1790 Kč vč. DPH.

Všechny výše uvedené možnosti zviditelnění inzerátu je možné objednat po kliknutí na odkazy “Topovat inzerát” nebo “zviditelnit inzerát”, které najdete například v detailu inzerátu nebo v informačním emailu o stavu vašich inzerátů.