Jak zviditelnit podaný inzerát

U již podaného inzerátu máte stále možnost objednat si jeho zviditelnění. Můžete využít například některou z následujících možností:

služba TOP

Pomocí TOPky posunete inzerát směrem nahoru ve výpisu inzerátů v rubrice. První TOPka posouvá inzerát o 7 dní dopředu, druhá o 6 dní, třetí o 5 dní, čtvrtá o 4 dny, pátá a každá další o 3 dny. Využitím služby TOP zároveň prodloužíte platnost svého inzerátu.

Službu TOP můžete objednat dvěma způsoby:

a) vytvořením běžné objednávky – levnější varianta (ceny již od 5 Kč vč. DPH ),

b) posláním TOP SMS – dražší varianta (ceny od 30 Kč vč. DPH).

zviditelnění inzerátu v rubrice na 1 týden

Inzerát vložíme na týden do VIP pozic,  které jsou v rubrikách zobrazovány přednostně. Umístění ve VIP pozicích výrazně zvyšuje počet zobrazení inzerátu. Ceny od 130 Kč vč. DPH.

zviditelnění inzerátu na celém serveru na 1 týden

Inzerát vložíme na týden do reklamní pozice „náš TIP“ na hlavní straně serveru, hlavní straně sekce i v odpovídající rubrice. Tyto pozice jsou velmi dobře viditelné a umožňují dostat váš inzerát mezi maximální možný počet lidí. Cena: 600 Kč vč. DPH.

Všechny výše uvedené možnosti zviditelnění inzerátu je možné objednat po kliknutí na odkazy „Topovat inzerát“ nebo „zviditelnit inzerát“, které najdete například v detailu inzerátu nebo v informačním emailu o stavu vašich inzerátů.