Možnosti placení

U nás můžete platit:

  1. Bankovním převodem
  2. Mobilním telefonem
  3. Platební kartou
  4. On-line bankovním převodem
  5. Poštovní poukázkou – typ A
  6. Mikroplatebními systémy
  7. Kredit

 

1. Bankovním převodem

Peníze za objednanou službu můžete poslat na číslo účtu, které vám sdělíme při objednávce služby (včetně částky a variabilního symbolu). Objednanou službu spustíme po přijetí částky na náš účet.

Bankovní spojení: Fio banka
Číslo účtu: 2100897061/2010

Údaje pro platby ze zahraničí:
IBAN : CZ8820100000002100897061
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa banky pro mezinárodní platby a platby v cizích měnách:    Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

2. Mobilním telefonem

Platba mobilním telefonem představuje rychlý a jednoduchý způsob platby. Platba proběhne on-line a bude Vám odečtena z kreditu nebo zúčtována v pravidelném vyúčtování služeb.

Služby „T-Mobile m-platba“ „O2 m-platba“ a „Vodafone m-peněženka“ můžete využít pro placené služby na inzertním serveru AVÍZO.cz, max. do 1500 Kč vč. DPH

Přesné instrukce a popis služby „T-Mobile m-platba“ naleznete na stránkách T-Mobile. Přístup k platební bráně O2 a Vodafone umožňujeme prostřednictvím platební brány GoPay.

3. Platební kartou

Platbu kartou umožňujeme prostřednictvím platební brány GoPay. Platba kartou probíhá online, objednané služby spouštíme ihned po zaplacení. Platební brána podporuje karty Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro.

Podrobnější informace o platbách kartou najdete na www.gopay.cz.

4. On-line bankovním převodem

Prostřednictvím platební brány GoPay umožňujeme platbu tzv. online platebními převody. To znamená, že informaci o provedení platby získáme okamžitě a obratem spustíme objednané služby.

Platební brána podporuje online platby z Komerční banky, Raiffeisenbank, mBanky, FIO bank a České spořitelny.

      logocs

Podrobnější informace o těchto způsobech platby najdete na www.gopay.cz.

5. Poštovní poukázkou – typ A

Pro zaslání částky použijte prosím poštovní poukázku typu A, kterou řádně vyplněnou poukažte na adresu:

AVÍZO MEDIA, a.s.
Nemocniční 1006/10
702 00 Ostrava

Veškeré potřebné údaje jako je číslo účtu, částka k platbě, konstantní a variabilní symbol vám sdělíme při objednání kterékoliv placené služby na AVÍZO.cz

6. Mikroplatební systémy

U vybraných služeb umožňujeme také platby pomocí mikroplatebních systémů. Přesné informace a postup naleznete vždy u konkrétní služby. Jedná se o platební metodu PR SMS.

7. Kredit

Kredit je částka, kterou si každý registrovaný uživatel může předem vložit do své virtuální peněženky a pak ji může libovolně využívat pro úhradu všech služeb na našem inzertním serveru. Jedná se o rychlejší a pohodlnější alternativu k ostatním platebním metodám. K nabití kreditu stačí po přihlášení kliknout na své jméno vpravo nahoře a v menu vybrat hned první možnost – peněženku. Dostanete se na stránku vaší virtuální peněženky, kde můžete kredit snadno dobíjet a sledovat jeho čerpání.