Tabulka s inzeráty

Všechny inzeráty, které jste si u nás jako registrovaní uživatelé podali, najdete po přihlášení v jedné tabulce. K té se dostanete kliknutím na odkaz “Moje inzeráty” z pravého menu nebo z vaší hlavní stránky.

 

novatabulka2

 

V jedné tabulce se vám zobrazí všechny vaše aktivní inzeráty, které se momentálně zobrazují na našich stránkách. Je tedy jedno, jestli inzeráty podáváte jednotlivě, používáte některý z našich zvýhodněných balíčků inzerce nebo byl inzerát otištěn i v novinách. Vše je na jednom místě.

Jednotlivé typy inzerátů si můžete jednoduše vytřídit pomocí filtru umístěného nad tabulkou, případně navigačních odkazů umístěných vpravo. Pokud vás zajímají pouze inzeráty z vašeho balíčku nebo inzeráty, ke kterým jste si objednali zviditelnění, použijte vyhledávání nahoře. Vpravo si můžete vytřídit inzeráty zobrazující se v jednotlivých rubrikách. Nad tabulkou najdete také možnost řazení inzerátů podle stáří, ceny nebo abecedy.

 

upravy

 

Po kliknutí na inzerát v tabulce se vám zobrazí detailnější informace o vaší nabídce. Můžete si prohlédnout statistiky zobrazení, případně platnost objednaných zviditelnění. Zobrazí se vám také další možnosti jak se svou nabídkou pracovat. Svůj inzerát můžete upravit, smazat, aktualizovat nebo třeba pozastavit jeho zobrazování. Většinu úprav lze provádět i hromadně. Stačí inzeráty označit a použít výběrhromadné úpravy nad tabulkou.

 

kos

 

Pod tabulkou s inzeráty najdete informace o svém aktivním zvýhodněném balíčku inzerce, případně možnost si jej objednat nebo prodloužit. Pod tabulku jsme umístili také odkaz na koš, nově archiv vašich neaktivních inzerátů. Do něj se přesunou všechny inzeráty (kromě inzerátů ze zvýhodněných balíčků), kterým skončila doba zobrazování nebo které sami smažete. Z archivu si pak neaktivní inzeráty můžete kdykoliv jednoduše podat znova, v případě soukromé inzerce dokonce hromadně. Pro případ, že jste se při podávání inzerátů zapomněli přihlásit, jsme pod tabulku přidali také možnost přiřadit všechny inzeráty s e-mailovou adresou použitou při registraci pod váš uživatelský účet.