Náš TIP

Služba „Náš TIP“ Vám umožní oslovit uživatele našich stránek na hlavní stránce a ve všech rubrikách napříč celým naším serverem (případně pouze ve vybrané sekci). Vaše nabídka se bude zobrazovat na každé stránce výpisu inzerce včetně výsledků vyhledávání. Inzeráty v TIPu jsou denně aktualizovány, aby ve výpisu po celou dobu trvání služby zůstávaly na vyšších pozicích. Se službou náš TIP tak dosáhnete na nejvyšší možnou míru zobrazení svého inzerátu.

Náš TIP lze objednat dvěma způsoby:

Jako službu pro zviditelnění podaného inzerátu
Vyšší počty zobrazení inzerátu si můžete zajistit přikoupením služby náš TIP přímo v podávacím formuláři. Po podání inzerátu pak tuto možnost najdete pod symbolem telefonu v pravé horní části inzerátu ve výpisu nebo pod tlačítkem “topovat” v detailu inzerátu. Svůj inzerát můžete nabídnout případným zájemcům v rámci dané sekce se službou náš TIP v sekci nebo pro nejvyšší možný zásah úplně všem návštěvníkům našich stránek jako náš TIP na celém serveru (mimo sekci Erotika).

Do TIPu se automaticky vloží nadpis (max. 35 znaků), text (max. 140 znaků), úvodní fotografie a odkaz na detail vybraného inzerátu. Váš inzerát se může zobrazovat ve všech rubrikách sekce, do které byl podán, na homepage našeho serveru nebo ve všech rubrikách napříč naším webem.

Jako samostatnou službu vhodnou pro jakoukoliv reklamu
Přihlášený uživatel si může objednat službu náš TIP bez návaznosti na podaný inzerát. Může si zvolit libovolnou délku zobrazování své reklamy. Náš TIP se pak zobrazuje všem návštěvníkům našeho serveru, ve všech sekcích a rubrikách (mimo sekci Erotika).

Každý TIP lze upravit přesně podle vašich představ, přidat libovolný obrázek a odkaz na vámi vybranou www adresu. Každý TIP se skládá z nadpisu (max. 35 znaků), textu (max. 140 znaků) a obrázku. Vložený obrázek systém automaticky upraví na požadovaný rozměr. Do TIPu můžete vložit i svůj vybraný inzerát, který se vám u nás zrovna zobrazuje. Do jednoho TIPu můžete vložit až deset různých textů, které se v něm budou střídavě zobrazovat. V případě, že TIP zůstane prázdný, vložíme do něj váš nejaktuálnější inzerát.

Cenu si můžete spočítat a TIP ihned objednat.