Náš TIP

Služba „Náš TIP“ Vám umožní oslovit uživatele našeho serveru na hlavní stránce nebo ve všech rubrikách vybrané sekce. Vaše nabídka se bude zobrazovat na každé stránce výpisu inzerce včetně výsledků vyhledávání. Dosáhnete tak na nejvyšší možnou míru zobrazení svého inzerátu.

Náš TIP lze objednat dvěma způsoby:

Jako službu pro zviditelnění podaného inzerátu
Vyšší počty zobrazení inzerátu si můžete zajistit přikoupením služby náš TIP přímo v podávacím formuláři. Po podání inzerátu pak tuto možnost najdete pod symbolem telefonu v pravé horní části inzerátu ve výpisu nebo pod tlačítkem “topovat” v detailu inzerátu.

Do TIPu se automaticky vloží nadpis (max. 35 znaků), text (max. 140 znaků), úvodní fotografie a odkaz na detail vybraného inzerátu. Váš inzerát se může zobrazovat ve všech rubrikách sekce, do které byl podán, na homepage našeho serveru nebo v rubrikách libovolné jiné sekci dle vašeho výběru.

Jako samostatnou službu vhodnou pro jakoukoliv reklamu
Přihlášený uživatel si může objednat službu náš TIP bez návaznosti na podaný inzerát. Může si zvolit libovolnou sekci a délku zobrazování své reklamy.

Každý TIP lze upravit přesně podle vašich představ, přidat libovolný obrázek a odkaz na vámi vybranou www adresu. Každý TIP se skládá z nadpisu (max. 35 znaků), textu (max. 140 znaků) a obrázku. Vložený obrázek systém automaticky upraví na požadovaný rozměr. Do TIPu můžete vložit i svůj vybraný inzerát, který se vám u nás zrovna zobrazuje. Do jednoho TIPu můžete vložit až deset různých textů, které se v něm budou střídavě zobrazovat.

Cenu si můžete spočítat a TIP ihned objednat.